• Bize Ulaşın

    0533 270 17 77

  • Çalışma Saatlerimiz

    Pzt. - Cmt. : 8:30 - 19:00

  • WinTürk Üretici Bayii

Cam Balkon Hizmetleri

Eskişehir cam balkon firmaları arasında 2004 yılından beri başarıyla hizmet veren Alkan Panjur, kullandığı birinci kalite malzemeleri, ince işçiliği ile en çok tercih edilen olmayı başarmıştır. Eskişehir'in her noktasında Alkan Panjur'un usta elleri tarafından yapılmış birbirinden güzel cam balkon uygulaması görmeniz mümkündür. İstenilen ölçüde film çekilerek cam balkonunuzu yeni bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. PVC sistemlerinden farklı olarak hem ışık kaybı yaşatmayan hem de kirli bir görünümü olmayan cam balkon sistemleri, katlanabilir özelliğiyle temizliği kolay, şık ve estetik bir sistemdir.

Cam Balkon Montajı

Cam balkon montajı, en az imalatı kadar özen isteyen bir işlemdir. Eskişehir cam balkon firmalarından bir tanesi olan Alkan Panjur’un tecrübeli ekibi, ilk keşifte milim milim ince ölçü alır, bu ölçülere göre imalat yapılır ve montaj esnasında da bu ölçülere uyulur.

Cam balkon montajında kapaklarda oturmama durumu olursa boşluklar kalır ve bu da içeriden dışarıya dışarında içeriye hava sızıntısına sebep olur. bu durumda yardımcı profiller, anti bakteriyel izolasyon silikonlar ile kapatılmalı, hiçbir boşluk olmadığından emin olunup teslimatı öyle yapılmalıdır.

 

Alkan Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR

Gsm : 0532 277 01 10 | 0533 270 17 77