• Bize Ulaşın

    0533 270 17 77

  • Çalışma Saatlerimiz

    Pzt. - Cmt. : 8:30 - 19:00

  • WinTürk Üretici Bayii

Cam Balkon Hizmetleri

Eskişehir cam balkon firmaları arasında 2004 yılından beri başarıyla hizmet veren Alkan Panjur, kullandığı birinci kalite malzemeleri, ince işçiliği ile en çok tercih edilen olmayı başarmıştır. Eskişehir'in her noktasında Alkan Panjur'un usta elleri tarafından yapılmış birbirinden güzel cam balkon uygulaması görmeniz mümkündür. İstenilen ölçüde film çekilerek cam balkonunuzu yeni bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. PVC sistemlerinden farklı olarak hem ışık kaybı yaşatmayan hem de kirli bir görünümü olmayan cam balkon sistemleri, katlanabilir özelliğiyle temizliği kolay, şık ve estetik bir sistemdir.

Cam Balkon Tamiri

Cam balkon sistemi, balkonun özelliğini bozup pvc ile her yerini kapamadan hem balkon hem de oda gibi kullanılan yeni bir alan aratmaya yardımcı olur.  Alüminyum raylar içinde hareket eden katlanarak açılabilen cam balkon sitemleri, yanlış kullanım veya uygulamada yaşanan hatalardan dolayı bozulabilir.

Bu durumda Eskişehir cam balkon hizmeti veren Alkan Panjur’un profesyonel ekibi sizlere arızanın giderilmesinde yardımcı olacaktır. Uzun süreli kullanımlarda aşınma kaynaklı, kullanıcı hatası veya üretim hatası olsun tüm arızaların kaynağına ulaşarak cam balkonunuzu yeniden kullanabilmeniz ekibimiz tarafından sağlanır.

Vidası gevşemiş tekerlekler, kırılmış tekerlekler, şeffaf fıtillerin uzun sürede kullanımda sararması üzerine değiştirilmesi, patlayan camların değiştirilmesi, menfez ve baca deliği açılması gerektiğinde İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Alkan Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR

Gsm : 0532 277 01 10 | 0533 270 17 77