• Bize Ulaşın

    0533 270 17 77

  • Çalışma Saatlerimiz

    Pzt. - Cmt. : 8:30 - 19:00

  • WinTürk Üretici Bayii

Panjur ve Kepenk Sistemleri

Ev ve iş yerlerinde hem izolasyon sağlamak, hem de güvenlik için kullanılan panjur ve kepenk sistemleri, Eskişehir’de sıklıkla tercih edilmektedir. Panjurlar, kapalı kaldığında içeriye güneş ışığı, yağmur, toz, gibi hiçbir dış etkenin girmesine müsaade etmez. Kepenk sistemi dış etkenlerden korumanın yanında güvenlik açısından da kötü niyetli kimselere içeriye sızacak alan bırakmaz. Eskişehir Alkan Panjur tarafından üretilen otomatik panjur, kepenk sistemleri sağlamlığı ve kalitesiyle uzun yıllar kullanım ömrüne sahiptir. Özellikle belli sürelerde kullanılıp kalan zamanlarda kapatılan evlerde panjur yaptırmak, eşyaların güneşe maruz kalmayacağı için yıpranma paylarını sıfırlara kadar düşürebilmektedir. Yine pencere, kapı, iş yeri camekanlarında kullanılan kepenk sistemi, özellikle iş yerlerinde içerideki ürünlerin güneş ve dış etkenlere maruz kalmasını engeller, güvenlik ve mahremiyet sağlar. Eskişehir panjur ve kepenk firması olarak yaptığımız işleri incelemek, panjur ve kepenk fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Alkan Panjur İletişim Bilgileri Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR Tel: 0222 221 57 87 | 0222 231 65 64 Gsm : 0533 270 17 77

Eskişehir Panjur Sistemleri

Eskişehir panjur sistemleri denilince akla gelen ilk firma olan Alkan Panjur, %100 kaliteli malzemelerden ürettiği şık ve sağlam panjur modellerini müşteriler ile buluşturmaktadır.

Sağlamlığı ile ev ve iş yerlerini dışarıdan gelecek tehlikelerden koruyacak, hem de sızdırmazlığıyla toz güneş ışığı, yağmurun içeriye girmesine engel olmak panjur sistemiyle mümkündür. Özellikle belirli dönemlerde kapatılıp belirli dönemlerde kullanılan evlerde sıklıkla tercih edilen bu sistem, güneş ışınlarının yıpratıcı etkisini eşyalardan uzak tutarak kapalı olduğu süre boyunca hiç zarar görmeden durmasını sağlar.

Eskişehir panjur m2 fiyatları konusunda kaliteli malzemelerle titiz işçiliği birleştiren Alkan Panjur’un olanaklarından faydalanmak, panjur modelleri hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Alkan Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR

Gsm : 0532 277 01 10 | 0533 270 17 77

Görseller