• Bize Ulaşın

    0533 270 17 77

  • Çalışma Saatlerimiz

    Pzt. - Cmt. : 8:30 - 19:00

  • WinTürk Üretici Bayii

Panjur ve Kepenk Sistemleri

Ev ve iş yerlerinde hem izolasyon sağlamak, hem de güvenlik için kullanılan panjur ve kepenk sistemleri, Eskişehir’de sıklıkla tercih edilmektedir. Panjurlar, kapalı kaldığında içeriye güneş ışığı, yağmur, toz, gibi hiçbir dış etkenin girmesine müsaade etmez. Kepenk sistemi dış etkenlerden korumanın yanında güvenlik açısından da kötü niyetli kimselere içeriye sızacak alan bırakmaz. Eskişehir Alkan Panjur tarafından üretilen otomatik panjur, kepenk sistemleri sağlamlığı ve kalitesiyle uzun yıllar kullanım ömrüne sahiptir. Özellikle belli sürelerde kullanılıp kalan zamanlarda kapatılan evlerde panjur yaptırmak, eşyaların güneşe maruz kalmayacağı için yıpranma paylarını sıfırlara kadar düşürebilmektedir. Yine pencere, kapı, iş yeri camekanlarında kullanılan kepenk sistemi, özellikle iş yerlerinde içerideki ürünlerin güneş ve dış etkenlere maruz kalmasını engeller, güvenlik ve mahremiyet sağlar. Eskişehir panjur ve kepenk firması olarak yaptığımız işleri incelemek, panjur ve kepenk fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Alkan Panjur İletişim Bilgileri Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR Tel: 0222 221 57 87 | 0222 231 65 64 Gsm : 0533 270 17 77

Panjur Tamiri

Eskişehir panjur tamiri, panjur ve elektrik konusunda bilgi ve tecrübe sahibi ustalar tarafından gerçekleştirilmesi gereken hassas bir konudur. Otomatik panjur sistemlerinde yaşanan arızalara müdahaleyi yapabilmek için panjur konusunda olduğu kadar elektrik üzerine de bilgili olmak gerekir.

Alkan Panjur, Eskişehir otomatik kepenk ve panjur sistemlerinde yaşanan arızalara profesyonel ekibiyle hızlı bir şekilde müdahale etmektedir.  Doğru teşhisin büyük önem taşıdığı bu konuda otomatik sistemde arızaya sebep olan parça doğru tespit edilir ve doğru bir şekilde müdahale edilirse, panjur da o kadar hızla sağlıklı çalışmasına dönecek, uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Eskişehir panjur tamiri konusunda tecrübeli ve başarılı ekibimizden teknik destek almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Alkan Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR

Gsm : 0532 277 01 10 | 0533 270 17 77

Görseller