• Bize Ulaşın

    0533 270 17 77

  • Çalışma Saatlerimiz

    Pzt. - Cmt. : 8:30 - 19:00

  • WinTürk Üretici Bayii

Hizmetlerimiz

Panjur ve Kepenk Sistemleri

Ev ve iş yerlerinde hem izolasyon sağlamak, hem de güvenlik için kullanılan panjur ve kepenk sistemleri, Eskişehir’de sıklıkla tercih edilmektedir.

Panjurlar, kapalı kaldığında içeriye güneş ışığı, yağmur, toz, gibi hiçbir dış etkenin girmesine müsaade etmez. Hem de güvenlik açısından da kötü niyetli kimselere içeriye sızacak alan bırakmaz. Eskişehir Alkan Panjur tarafından üretilen panjur, kepenk gibi malzemeler sağlamlığı ve kalitesiyle uzun yıllar kullanım ömrüne sahiptir.

Özellikle yurt dışında ya da başka bir şehirde yaşayıp belli sürelerde kullanılan evlerde panjur yaptırmak, eşyaların güneşe maruz kalmayacağı için yıpranma paylarını sıfırlara kadar düşürebilmektedir. Yine pencere, kapı, iş yeri camekanlarında kullanılan kepenk sistemi, özellikle işyerlerinde içerideki ürünlerin güneş ve dış etkenlere maruz kalmasını engeller, güvenlik ve mahremiyet sağlar.

Eskişehir panjur ve kepenk firması olarak yaptığımız işleri incelemek, panjur ve kepenk fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Alkan Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR

Gsm : 0532 277 01 10 | 0533 270 17 77