• Bize Ulaşın

    0533 270 17 77

  • Çalışma Saatlerimiz

    Pzt. - Cmt. : 8:30 - 19:00

  • WinTürk Üretici Bayii

Cam Balkon Hizmetleri

Eskişehir cam balkon firmaları arasında 2004 yılından beri başarıyla hizmet veren Alkan Panjur, kullandığı birinci kalite malzemeleri, ince işçiliği ile en çok tercih edilen olmayı başarmıştır. Eskişehir'in her noktasında Alkan Panjur'un usta elleri tarafından yapılmış birbirinden güzel cam balkon uygulaması görmeniz mümkündür. İstenilen ölçüde film çekilerek cam balkonunuzu yeni bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. PVC sistemlerinden farklı olarak hem ışık kaybı yaşatmayan hem de kirli bir görünümü olmayan cam balkon sistemleri, katlanabilir özelliğiyle temizliği kolay, şık ve estetik bir sistemdir.

Cam Balkon İmalatı

Eskişehir cam balkon firması olarak imalat aşamasında en önemli konu keşifte ölçülerinin dikkatli bir şekilde alınmasıdır. Eğer cam balkon imalatı doğru alınmamış ölçülerle başlarsa bu durumda belli boşluklar meydana gelir.

Alkan Panjur, kullandığı kaliteli malzemeler, ince işçilik ile cam balkon imalatında en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Ekonomik fiyatları ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firmamızdan cam balkon hakkıanda ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Alkan Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. Gazi Yakup Satar Caddesi No:32 / A  (Atatürk İlköğretim Okulu Karşısı) / ESKİŞEHİR

Gsm : 0532 277 01 10 | 0533 270 17 77

Görseller